Dane sklepu:
BHERI Agata Łęska
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
www.gilty.pl  

Sklep Internetowy www.gilty.pl  dba o prawa konsumenta. Konsument nie może zrzec się praw przyznanych mu w Ustawie o Prawach Konsumenta. Postanowienia umów mniej korzystne dla konsumenta niż postanowienia Ustawy o Prawach Konsumenta są nieważne, a w ich miejsce stosuje się przepisy Ustawy o Prawach Konsumenta. Dlatego też postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw konsumentów przysługujących im na mocy bezwzględnie wiążących przepisów prawa, a wszelkie ewentualne wątpliwości należy tłumaczyć na korzyść konsumenta. W przypadku ewentualnej niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy i należy je stosować.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronach Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.

 

INFORMACJE OGÓLNE:
1) Sklep Internetowy www.gilty.pl prowadzi firma: Bheri Agata Łęska
Z siedzibą:
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
NIP: 5223100706
REGON:  368575669
2) Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i odwoływania cen promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
3) Zdjęcia produktów marki „GILTY” oraz opisy wszystkich produktów należą do właściciela sklepu www.gilty.pl i wszelkie prawa do nich są zastrzeżone. Ich użycie w celach komercyjnych jest zabronione, za wyjątkiem uzyskania pisemnej zgody właściciela.
4)  Złożenie zamówienia w sklepie www.gilty.pl  jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu w całości.

 

ZAMÓWIENIA:
1) Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym należy składać za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie internetowej.
2) Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.
Zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail do potwierdzenia zamówienia. Nie będą realizowane zamówienia, których nie uda się potwierdzić lub formularze zamówienia nie będą prawidłowo wypełnione.
3) Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail, automatycznie generowany przez sklep, list elektroniczny ze szczegółami zamówienia.
4)  Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Realizacja zamówienia odbywa się niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na konto.
5)  Do każdego zamówionego produktu dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT. Aby do zamówienia dołączona była faktura VAT, należy wybrać odpowiednią opcję podczas składania zamówienia lub wpisać infocmację o tym w komentarzu do zamówienia, lub poinformować o tym telefonicznie lub poprzez email. Aby otrzymać fakturę po wysyłce zamówienia przez sklep należy zwrócić paragon dołączony do paczki.
6)  W przypadku braku wpłaty po 10 dniach od złożenia zamówienia, zamówienie to jest anulowane.

 

WYSYŁKA:
1)  Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych.
2)  Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innych firm pocztowych lub kurierskich (DHL,FedEx).
3) Czas dostawy zwykle 1-4 dni robocze.
UWAGA: w miesiącach listopad-grudzień dostawa może potrwać nawet 10 dni.
4)  Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi:
koszt dostawy przy płatności przelewem:
Kurier – 15,50 zł
5)  W przypadku gdy kupujący błędnie wypełnił adres doręczenia, Sklep pobiera opłatę za ponowną wysyłkę w wysokości równej kosztowi zwrotu towaru od klienta oraz ponownej wysyłki (maksymalnie 20zł). W przypadku braku uiszczenia opłaty dodatkowej sklep zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji oraz zwrotu kwoty przelanej na poczet zamówienia, pomniejszonej o wartość opłaty dodatkowej.
6) W przypadku zaginięcia przesyłki:
a) po 14 dniach od nadania przesyłki Pocztą Polską sprzedawca zobowiązuje się do złożenia reklamacji na poczcie.
b) w przypadku firmy kurierskiej maksymalny termin doręczenia to 7 dni roboczych
c) dla firmy InPost (Paczkomaty) maksymalny termin to 5 dni roboczych
Ponowne wysłanie przesyłki uzależnione jest od wyniku rozpatrzenia reklamacji przez firmę kurierską/pocztę.

 

ZWROTY I REKLAMACJE
1)  Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, odsyłając zamówienie razem z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy.
2)  Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionych rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
3)  Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem na konto wskazane przez Klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
4) Reklamacje jakościowe składać należy na piśmie na adres sklepu lub poprzez email.
5) Rozpatrzenie reklamacji następuje w terminie 14 dni od otrzymania zawiadomienia.
6) Obowiązkiem sklepu jest dostarczenie produktu bez wad.

 

INFORMACJE DODATKOWE
1)  Wszystkie dane osobowe klientów podawane podczas dokonywania zakupów są poufne i w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.”O ochronie danych osobowych”.
2)  Klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
3)  We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
4) W przypadku zaistnienia sporu pomiędzy klientem sklepu a sklepem, istnieje możliwość polubownego jego rozwiązania dzięki prowadzonym przez Inspekcję Handlową mediacjom lub przez sąd polubowny działający przy wojewódzkim inspektoracie IH.

 

Sklep www.gilty.pl udostępnia następujące formy płatności
1)  Przelew na konto bankowe firmy Bheri Agata Łęska
2)  Transfer w systemie PayU
3) Przelew w systemie „Przelewy24. Bezpieczne zakupy” (przelew bankowy lub karta kredytowa)
3)  Zapłata gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu lub podczas imprezy, na której sklep jest obecny.

 

Sklep www.gilty.pl dokłada wszelkich starań, aby zrealizować każde złożone w sklepie zamówienie.
1)  W przypadku błędnej sprzedaży większej ilości przedmiotów niż wynika to ze stanów magazynowych, zamówienia realizowane są w kolejności ich złożenia.
2) Kupującemu, którego zamówienie nie może być zrealizowane w całości, przysługuje prawo do rezygnacji z całego zamówienia.
3) Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku gdy treść zamówienia zawiera ewidentne błędy lub jest wynikiem nieuprawnionego działania osób trzecich, lub jest wynikiem przestępstwa (w szczególności dotyczy to produktów o zerowej lub rażąco zaniżonej cenie, produktów i usług nie mieszczących się w asortymencie sklepu, niepoprawnie naliczonych rabatów lub zniżek, zapłaty za pomocą skradzionej karty kredytowej lub za pomocą skradzionego kodu upominkowego).